Whatsapp ile Mesaj Gönder

Güvenli Alışveriş

 

Modavm.com'da kişisel bilgileriniz koruma altındadır. üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleşmesi sırasında girilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.

Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.

Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır. İşlemler sürecine girmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki browserınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir.

Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir.

Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili üyelik bilgileriniz şifrelenerek korunur.Bu kilit korunan sayfalarda gözükür.

Bu üyelik bilgileri(kredi kartı bilgileri değil), ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. üçüncü kişilerin paylaşımına sunulmaz, devredilmez; yalnızca  personeli ve bankanızca erişilebilir.

  

 3D Secure Güvenli Alış Veriş 

 

Kredi kartı ve banka kartı sahipleri, İnternet ortamında yaptıkları alışverişlerin daha güvenli olmasını sağlayan ve MasterCard/Visa tarafından destek ve onay gÖren 3D Secure (3 Boyutlu Güvenlik) Sistemi'ni kullanmaktadır.

3D Secure sistemi, internette alışverişin 3 boyutu olan müşteri, kart sağlayıcı banka ve işyeri arasındaki bilgi akışını alışveriş esnasında tek kullanımlık şifre sayesinde güvenle sağlayarak kart hamilinin ve işyerinin gerçekliğini doğrular.

Kart hamili olarak internet üzerinden yapacağınız alışverişin ödeme işlemi öncesinde, bankanız tarafından cep telefonunuza SMS ile tek kullanımlık şifreniz gönderilecektir. Bu şifrenin ekrana girilmesi ile bankanız şifrenizi kontrol ederek sistemde kimliğinizi doğrulayacak ve işlemin sizin tarafınızdan yapıldığını onaylaması halinde ödeme işleminiz gerçekleşecektir.